Zabawa jest podstawową formą aktywności dziecka, pełni wiele funkcji (edukacyjną, relaksacyjną, integracyjną), pozwala na wyrażenie emocji, ekspresję i rozwijanie wyobraźni. W pracy z dziećmi wykorzystujemy naturalną potrzebę zabawy, jako narzędzie służące poznawaniu świata i otaczającej rzeczywistości, budowaniu relacji i więzi z drugim człowiekiem. Zabawa jest doskonałym sposobem na wprowadzenie dziecka w świat kolorów, kształtów, dźwięków oraz zasad, którymi maleńki człowiek kierować się będzie w przyszłości.  Pozwala na zdobycie umiejętności niezbędnych do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania.  

Nasi wychowawcy posiadają przygotowanie pedagogiczne, mają doświadczenie w pracy opiekunów i terapeutów zajęciowych.
Podczas zajęć z dziećmi wykorzystujemy różne formy terapii zajęciowej; elementy: muzykoterapii, bajkoterapii, arteterapii, śmiechoterapii i socjoterapii. Ze swojej strony możemy zapewnić Was Drodzy Rodzice, że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci czuły się u nas dobrze i bezpiecznie. Zapewniamy troskliwą opiekę oraz wachlarz ciekawych zajęć wspomagających rozwój waszych pociech. Rozwijanie procesów myślowych: pamięci, spostrzegania, uwagi, wyobraźni.

mgr Bogna Zielazek – dyrektor

Placówka została wyposażona w ergonomiczne meble, bezpieczne atestowane zabawki, chcemy bowiem zapewnić pełną dbałość o bezpieczeństwo Maluchów, dostosowując obiekt do wymogów PPOŻ oraz Sanepidu.

Działamy 100 % legalnie, podlegamy bieżącej kontroli sanepidu i urzędu gminy.

Jesteśmy wpisani do rejestru żłobków i klubów dziecięcych na terenie gminy dopiewo pod numerem 5/2012.

Nasze menu jest odpowiednio zbilansowane, dostosowane i stworzone przez specjalizującą się w tej dziedzinie firmę w konsultacji z dietetykami, oparte  jest na zasadach zdrowego żywienia. To bowiem ważna inwestycja w przyszłość i kształtowanie zdrowych nawyków.

Przewiń do góry